Seznam značek s HCS-HHPS dostupných v ČR

Kosmetika a prostředky pro domácnost s HCS/HHPS (a tedy netestované na zvířatech) dostupné v ČR (značky s označením „pouze přes internet“ lze koupit pouze v zahraničních e-shopech, ale s doručením do ČR):

100% Pure – www.100percentpure.com; www.100percentpure.cz

Adam´s Naturals (pouze přes internet) – www.adamsnaturals.com

Aftercarewww.theaftercarecompany.com

Any Cosmeticswww.theanycosmetics.com

Argital –  www.argital.it

Astonishwww.astonishcleaners.com

Aubrey Organicswww.aubrey-organics.com

Badgerwww.badgerbalm.com

Balm Balm – www.balmbalm.com

Beautiful Movements Cosmeticswww.bmbeauty.com

Beauty Without Crueltywww.bwcshop.com

Bio-Dwww.biodegradable.biz

Bria Organics (pouze přes internet) – www.briaorganics.com

Chirp cosmetics company (pouze přes internet) www.chirpcosmeticscompany.com

CORE cosmetics (pouze přes internet) – www.corecosmetic.com

Crazy Rumorswww.crazyrumors.com, www.rumors.cz

Cuccio Naturalewww.cuccio.com

Dermalogicawww.dermalogica.com, www.dermalogica.cz

Desert Essencewww.desertessence.com

Douces Angevineswww.doucesangevines.com Pozn: Tato značka HCS nemá, ale má obdobný certifikát organizace One Voice – více informací

Dr. Bronner´s Magic Soapswww.drbronner.com

Earth Friendly Productswww.ecos.com

Ecocare (pouze přes internet) – www.ecocareorganic.com

Ecocolors (pouze přes internet) – www.ecocolors.net

Ecover –  www.ecover.com

Ecozonewww.ecozone.com

Emerita (pouze přes internet) www.emerita.com

Everyday Mineralswww.everydayminerals.com

Faith in Naturewww.faithinnature.co.uk

Farm Dog Naturals (pouze přes internet) – www.farmdognaturals.com

FíOR Minerals (pouze přes internet) – www.fiorminerals.com

Forever Living Products – www.foreverliving.com

Forsythe Cosmetic Group (značka Color Club) – www.cosmeticgroup.com

Freemanwww.freemanbeauty.com, www.calco.cz

Gloss & Toss (pouze přes internet) – www.glossandtoss.net

Hurraw! Balmwww.hurrawbalm.com, www.bangbag.cz/content/13-o-balzamech-hurraw

Ilia Beautywww.iliabeauty.com

Inlight Organic Skincarewww.inlight-online.co.uk

Jason Natural Cosmeticswww.jason-natural.com

Jordana Cosmeticswww.jordanacosmetics.com, www.jordanacosmetics.eu

Juice Beauty www.juicebeauty.com

Kiss My Face www.kissmyface.com

Laboratoire Holistica Internationalwww.holistica.fr

Lily LoLo Mineral Cosmeticswww.lilylolo.co.uk, www.lilylolo.cz

Liz Earle Cosmetics (KPL Cosmetics Ltd) – (pouze přes internet) www.lizearle.com

Manna Natur Kosmetikumwww.manna.hu, www.mannamydlo.cz

Manufakturawww.manufaktura.cz

Marble Hill (pouze přes internet) – www.marblehillonline.co.uk

Marks & Spencerwww.marks-and-spencer.cz

Methodwww.methodhome.com

Milani milanicosmetics.com

Montagne Jeunessewww.montagnejeunesse.com

Mrs. Conn’s Bath Day (pouze přes internet) – www.mrsconns.com

Nothing Nasty (pouze přes internet) – www.nothingnasty.com

Organix South Inc. (Thera Neem) – www.organixsouth.com

Patyka (pouze přes internet) – www.patyka.com

Paul Mitchellwww.paulmitchell.com, www.paulmitchell.cz

Paula’s Choice – www.paulaschoice.com

Raw Gaiawww.rawgaiabyjessica.com

Santaverdewww.santaverde.de

Serpensnaomibiocosmetics.sk

Seventh generationwww.seventhgeneration.com

Spa Ritual www.sparitual.com

Suma Foods (Triangle Wholefoods Collective Ltd; výrobky Ecoleaf) – www.suma.coop

The Body Shopwww.thebodyshop.com

Urban Decaywww.urbandecay.com

Urtekramwww.urtekram.cz

Yarokwww.yarokhair.com

Yes to (pouze přes internet) – www.yestocarrots.com

ZAO Essence of Nature www.zaomakeup.com/en

 

Zde si můžete seznam stáhnout ve formátu pdf (verzi z května 2017).

Seznam obchodů, v nichž lze výrobky těchto značek zakoupit, naleznete na této stránce.

Seznam všech značek s HCS/HHPS naleznete na stránkách www.crueltyfreeinternational.org/leapingbunny.