Seznam značek s HCS-HHPS dostupných v ČR

Kosmetika a prostředky pro domácnost s HCS/HHPS (a tedy netestované na zvířatech) dostupné v ČR (značky s označením „pouze přes internet“ lze koupit pouze v zahraničních e-shopech, ale s doručením do ČR):

 

100% Pure – www.100percentpure.com; www.100percentpure.cz

Abbey Essentials (pouze přes internet) – www.abbeyessentials.co.uk

AD skin synergy (pouze přes internet) – www.adskinsynergy.com

Aesop www.aesop.com/uk

Aftercare Company (pouze přes internet)www.theaftercarecompany.com

Any Cosmeticswww.notsofunnyany.com

Aqua Natural (pouze přes internet) – www.aquanatural.co.uk

Arco England – True Grace (pouze přes internet) – www.truegrace.co.uk

Argital –  www.argital.it

Astonishwww.astonishcleaners.com

Aurelia Probiotic Skincarewww.aureliaskincare.com

Awake Organicswww.awakeorganics.co.uk

AZENA (pouze přes internet) – www.azena.hr

B Skincare (pouze přes internet)www.bskincare.co.uk

Badgerwww.badgerbalm.com

Bakelwww.bakel.it

Balm Balm – www.balmbalm.com

Barefaced Beautywww.barefacedbeauty.co.uk

Beautiful Movements Cosmeticswww.beautifulmecosmetics.com

Beauty Kitchen (pouze přes internet) beautykitchen.co.uk

Beauty Without Crueltywww.bwcshop.com

Bee Good (pouze přes internet) www.beegood.co.uk

Bellapierre Cosmeticswww.bellapierre.com

Bio-D Company (pouze přes internet)www.biodegradable.biz

Bluebird Skincare (pouze přes internet) – www.bluebirdskincare.co.uk

Body Shopwww.thebodyshop.com

Bolt Beauty (pouze přes internet) – www.bolt-beauty.com

Botanico Vida (pouze přes internet) – www.botanicovida.com

Bramley Products (pouze přes internet) – www.bramleyproducts.co.uk

Bria Organics (pouze přes internet) – www.briaorganics.com

Bulldog Skincare for Men – www.bulldogskincare.com

Bunzl Cosmetics (pouze přes internet) – www.bunzlcosmetics.com/en

By Sarah London (pouze přes internet) – www.bysarahlondon.com

BYBI Beautywww.bybi.com

Capure Goat Milk Soap (pouze přes internet)www.capure.co.uk

Conscious Skincare (pouze přes internet)www.conscious-skincare.com

Corinne Taylor Holistic Therapy (pouze přes internet)www.corinnetaylor.co.uk

Covergirl (pouze přes internet)www.covergirl.com

Crazy Rumorswww.crazyrumors.com, www.rumors.cz

Dartmoor Skincare Company (pouze přes internet)www.dartmoorskincare.co.uk

Derbewww.derbe.it

Dermalogicawww.dermalogica.com, www.dermalogica.cz

Desert Essencewww.desertessence.com

Doers of Londonwww.doersoflondon.com

Dog Hair Day (pouze přes internet)www.doghairday.com

Douces Angevineswww.doucesangevines.com Pozn: Tato značka HCS nemá, ale má obdobný certifikát organizace One Voice – více informací

Dr. Bronners Magic Soapswww.drbronner.com

Dr Jackson’s (pouze přes internet) – www.drjackson.co.uk

Earth Conscious (pouze přes internet)www.earthconscious.co.uk

Earth Friendly Productswww.ecos.com

eBeauty Limited (pouze přes internet) –  www.laviish.com

Ecosoapia (pouze přes internet)www.ecosoapia.com

Ecover –  www.ecover.com

Ecozonewww.ecozone.com

Eleni & Chris (pouze přes internet)www.eleniandchris.eu

Elizabeth Van Buren Essential Oil Therapy (pouze přes internet)www.elizabethvanburen.com

Eloise Hall (pouze přes internet) – www.eloisehall.co.uk

Emma Hardie Ltdshop.emmahardie.com

F.U.N Lacquer (pouze přes internet) – www.funlacquer.com

Facetheory (pouze přes internet) – www.facetheory.com

Faith in Naturewww.faithinnature.co.uk

Farm Dog Naturals (pouze přes internet) – www.farmdognaturals.com

Farryn Amber (pouze přes internet) – www.farrynamber.com

FíOR Minerals (pouze přes internet) – www.fiorminerals.com

Forest Rhapsody Skincare (pouze přes internet)www.forestrhapsodyskincare.com

Forever Living Products – www.foreverliving.com

Frances Prescott (pouze přes internet)www.francesprescott.com

Friendly Soapwww.friendlysoap.co.uk

Funky Soap Shop (pouze přes internet)www.funkysoapshop.com

Fushi (pouze přes internet)www.fushi.co.uk

Girls With Attitude (pouze přes internet)www.girlswithattitude.co.uk

Go Natural Organic Skincare (pouze přes internet)www.gonatural.shop

Good Bubblewww.goodbubble.co.uk, www.goodbubble.cz

Greenscentswww.greenscents.co.uk

Handmade Naturals (pouze přes internet)www.handmadenaturals.co.uk

Happy Carrot Skincare Ltd (pouze přes internet) www.happycarrotskincare.com

Henua Organics (pouze přes internet) – www.henuaorganics.com

Homethings (pouze přes internet)www.gethomethings.com

Honesty Cosmetics (pouze přes internet)www.honestycosmetics.co.uk

Howndwww.dogslovehownd.com

Hurraw! Balmwww.hurrawbalm.com

Childs Farm (pouze přes internet)www.childsfarm.com, www.britishcornershop.co.uk/childs-farm-international

i+m NATURKOSMETIK BERLIN GmbHwww.iplusm.berlin

Inari Skincare (pouze přes internet)www.ihanaskincare.com

Inlight Beautywww.inlightbeauty.co.uk

itreatskin (pouze přes internet)www.itreatskin.com

JadeUK (pouze přes internet)www.jadeuk.co.uk

Jason Natural Cosmeticswww.jason-natural.com

Jeffree Star Cosmetics – jeffreestarcosmetics.com

Joddor London (pouze přes internet)www.joddorlondon.com

Jordana Cosmeticswww.jordanacosmetics.com, www.jordanacosmetics.eu

Juice Beauty www.juicebeauty.com

Kester Black (pouze přes internet)eu.kesterblack.com

Kewekō (pouze přes internet)www.keweko.com

Kiss the Moonwww.kissthemoon.com

Kiss My Face www.kissmyface.com

Kitaka of London (pouze přes internet)www.kitakaoflondon.co.uk

Konjac Sponge Company (pouze přes internet)www.konjacspongecompany.com

Kvítok (pouze přes internet) – www.kvitok.sk

LA-EVA (pouze přes internet) – www.la-eva.com

LABBOK (pouze přes internet) – www.labbok.gr/gr

LANOwww.lanolips.com

Lash Unlimited (pouze přes internet) – www.lashunlimited.com

Le Erbe di Brillor (pouze přes internet) – www.leerbedibrillor.com

Li Cosmetic (pouze přes internet) – www.licosmetic.ch

Lily LoLo Mineral Cosmeticswww.lilylolo.co.uk, www.lilylolo.cz

Little Butterfly London (pouze přes internet) – www.littlebutterflylondon.com

Little Soap Company (pouze přes internet) – www.littlesoapcompany.co.uk

London Copyright Cosmetics (pouze přes internet) – www.londoncopyright.com

Look Fabulous Forever (pouze přes internet) – www.lookfabulousforever.com/eu

Lucy Bee (pouze přes internet) – www.lucybee.com

M32 natural (pouze přes internet) – www.m32natural.com/ca/

Made for Life Organics (pouze přes internet) – www.madeforlifeorganics.com

ManCave (pouze přes internet) – www.mancaveinc.com

Manna Natur Kosmetikumwww.manna.hu, www.mannamydlo.cz

Manufakturawww.manufaktura.cz

Maria Nila (pouze přes internet) – www.marianila.com/eu

Marks & Spencerwww.marksandspencer.com, www.marksandspencer.com/cz/

Maroko v batohuwww.marokovbatohu.cz

Mawena (pouze přes internet) – www.mawena.com

Maysama (pouze přes internet) – www.maysama.com

Mendittorosa (pouze přes internet) – www.mendittorosa.com

Methodwww.methodhome.com

Modern Botany (pouze přes internet)www.modernbotany.com

Molton Brown (pouze přes internet)www.moltonbrown.co.uk

Montagne Jeunessewww.montagnejeunesse.com

MuLondon (pouze přes internet)www.mulondon.com

Mum&You (pouze přes internet)www.mumandyou.com

Myroo Skincare (pouze přes internet) www.myroo.co.uk

Myrtle & Maude (pouze přes internet)www.myrtleandmaude.com

Naissance (pouze přes internet)www.naissance.com

Nakin (pouze přes internet) – www.nakinskincare.com

Naomi BioCosmeticsnaomibiocosmetics.com/sk/

Nateya Cosmetics (pouze přes internet) – www.nateya.fr

Natroma (pouze přes internet) – www.natroma.co.uk

Natural Barber Co (pouze přes internet)www.naturalbarber.co

Natural by Nature Oils (pouze přes internet) – www.naturalbynature.co.uk

Natural Deodorant Co. (pouze přes internet)www.naturaldeoco.com

Naturally Tribal Skincare (pouze přes internet) – www.naturallytribalgroup.com

Nazan Schnapp (pouze přes internet) – www.nazanschnapp.com

Neal’s Yard Remedies (pouze přes internet) – www.nealsyardremedies.com

Noughty (pouze přes internet) – www.noughtyhaircare.co.uk

Nourish London (pouze přes internet) – www.nourishskinrange.com

Nunaïa (pouze přes internet) – www.nunaia.com

NUTHING (pouze přes internet) – www.nuthing.co.uk

Oilixia Skincare (pouze přes internet) – www.oilixiaskincare.com

Okiki Skincare (pouze přes internet) – www.okikiskincare.co.uk

Pai Skincare (pouze přes internet) – www.paiskincare.com

Pamoja Skincare (pouze přes internet) – www.pamojaskincare.com

Paula’s Choice – www.paulaschoice.com

PHB Ethical Beauty (pouze přes internet) – www.phbethicalbeauty.co.uk

Planted (pouze přes internet) – www.plantedskincare.com

Pommade Divine Skincare (pouze přes internet) – www.pommadedivine.com

Poppy’s Natural Skincare (pouze přes internet) – www.poppysns.co.uk

Power Health Products (pouze přes internet) – www.powerhealth.co.uk

Prescent (pouze přes internet) – www.weareprescent.com

Purearth (pouze přes internet) – www.purearth.asia

Pure Collection (pouze přes internet)www.thepurecollection.com

PureXtracts (pouze přes internet) – www.purextracts.co.uk

Quinessence Aromatherapy (pouze přes internet) – www.quinessence.com

Rhug Wild Beauty (pouze přes internet) – www.rhugwildbeauty.com

Romilly Wilde (pouze přes internet) – www.romillywilde.com

Roots Double Effect (pouze přes internet) – www.rootsdoubleeffect.com

Saint Iris Adriatica (pouze přes internet) – www.siadriatica.com

Salt of the Earthwww.crystalspring.co.uk

SAMAYA Ayurveda (pouze přes internet) – www.samayaayurveda.com

Sampure Minerals (pouze přes internet) – www.sampure.co.uk

Sana Jardinwww.sanajardin.com

Santaverdewww.santaverde.de

Scientia (pouze přes internet)www.scientiabeauty.com

Seventh generationwww.seventhgeneration.com

Silvan Skincare (pouze přes internet)www.silvanskincare.com

Siskyn Skincare Oils (pouze přes internet)www.siskyn.co.uk

SJÖ SKIN (pouze přes internet)www.sjoskin.com

Skin Sapiens (pouze přes internet)www.skinsapiens.com

Skincare with Compassion (pouze přes internet)www.skincarewithcompassion.com

Skinny Tan (pouze přes internet)www.skinnytan.co.uk

SKN-RG (pouze přes internet)www.skn-rg.com

SootheSkin (pouze přes internet)www.sootheskin.com

Spa Ritual www.sparitual.com

Subtle Energies (pouze přes internet)www.subtleenergiesaustralia.com

Sugar Coated Limited (pouze přes internet)www.sugarcoatedhairremoval.com

Sugarpill Cosmetics (pouze přes internet)www.sugarpill.com

Suma Foods (Triangle Wholefoods Collective Ltd; výrobky Ecoleaf) – www.suma.coop

Tandem Skincare (pouze přes internet)www.tandemskincare.co.uk

TanOrganic (pouze přes internet)www.tanorganic.com

Terre Verdi (pouze přes internet)www.terreverdi.com

Tiffy & Tallulah (pouze přes internet)www.tiffyandtallulah.com

Ting Tang (pouze přes internet)www.mytingtang.com

Tropic Skincare (pouze přes internet) –  www.tropicskincare.com

TRUE Skincare (pouze přes internet)www.trueskincare.co.uk

TYH London (pouze přes internet)www.tyhlondon.com

Urban Veda (pouze přes internet)www.urbanveda.com/gb

Vinca Minor Aromaterapia (pouze přes internet)www.vincaminor.net/es

weDo/ Professionalwww.wedoact.com

West Barn Co (pouze přes internet)www.westbarnco.com

White Rabbit Skincare (pouze přes internet)www.whiterabbitskincare.co.uk

Whitfords (pouze přes internet)www.whitfords.co.uk

WildWash (pouze přes internet)www.wildwash.co.uk

Yarokwww.yarokhair.com

Yes to (pouze přes internet) – www.yestocarrots.com

Your True Shade (pouze přes internet) – www.yourtrueshade.com

Datum aktualizace seznamu 26.10.2020

 

Seznam všech značek s HCS/HHPS naleznete na stránkách www.crueltyfreeinternational.org/leapingbunny a www.leapingbunny.org