Cruelty-Free International ECEAE

Nacházíte se na: úvodní » Seznam značek s HCS-HHPS dostupných v ČR


Seznam značek s HCS-HHPS dostupných v ČR

Kosmetika a prostředky pro domácnost s HCS/HHPS (a tedy netestované na zvířatech) dostupné v ČR (značky s označením "pouze přes internet" lze koupit pouze v zahraničních e-shopech, ale s doručením do ČR):

100% Pure - www.100percentpure.com; www.100percentpure.cz

Adam´s Naturals (pouze přes internet) - www.adamsnaturals.com

Aftercare - www.theaftercarecompany.com

Argitalwww.argital.it

Astonish - www.astonishcleaners.com

Aubrey Organics - www.aubrey-organics.com

Badger - www.badgerbalm.com

Balm Balmwww.balmbalm.com

Beautiful Movements Cosmetics - www.bmbeauty.com

Beauty Without Cruelty - www.bwcshop.com

Bio-D - www.biodegradable.biz

Bria Organics (pouze přes internet) - www.briaorganics.com

Chirp cosmetics company (pouze přes internet) - www.chirpcosmeticscompany.com

CORE cosmetics (pouze přes internet) - www.corecosmetic.com

Crazy Rumors - www.crazyrumors.com, www.rumors.cz

Cuccio Naturale - www.cuccio.com

Dermalogica - www.dermalogica.com, www.dermalogica.cz

Desert Essence - www.desertessence.com

Douces Angevines - www.doucesangevines.com Pozn: Tato značka HCS nemá, ale má obdobný certifikát organizace One Voice - více informací

Dr. Bronner´s Magic Soaps - www.drbronner.com

Earth Friendly Products - www.ecos.com

Ecocare (pouze přes internet) - www.ecocareorganic.com

Ecocolors (pouze přes internet) - www.ecocolors.net

Ecoverwww.ecover.com

Ecozone - www.ecozone.com

Emerita (pouze přes internet) - www.emerita.com

Everyday Minerals - www.everydayminerals.com

Faith in Nature - www.faithinnature.co.uk

Farm Dog Naturals (pouze přes internet) - www.farmdognaturals.com

FíOR Minerals (pouze přes internet) - www.fiorminerals.com

Forever Living Products - www.foreverliving.com

Forsythe Cosmetic Group (značka Color Club) - www.cosmeticgroup.com

Freemanwww.freemanbeauty.com, www.calco.cz

Gloss & Toss (pouze přes internet) - www.glossandtoss.net

Hurraw! Balm - www.hurrawbalm.com, www.bangbag.cz/content/13-o-balzamech-hurraw

Inlight Organic Skincare - www.inlight-online.co.uk

Jason Natural Cosmetics - www.jason-natural.com

Jordana Cosmetics - www.jordanacosmetics.com, www.jordanacosmetics.eu

Kiss My Face www.kissmyface.com

Laboratoire Holistica Internationalwww.holistica.fr

Lily LoLo Mineral Cosmetics - www.lilylolo.co.uk, www.lilylolo.cz

Liz Earle Cosmetics (KPL Cosmetics Ltd) - (pouze přes internet) www.lizearle.com

Lush - www.lushcz.cz - Pozn.: Tato značka certifikát HCS nemá, ale rozhodli jsme se udělat výjimku a zařadit ji na seznam, jelikož její systém kontroly dodavatelů je ještě přísnější než u HCS, důraz na netestování na zvířatech a prověřování dodavatelů je kladen od založení této značky a mimo vyrábění kosmetiky se Lush zaměřuje i na aktivní lobbing za nahrazení pokusů na zvířatech. Více o jejich systému zde.

Manna Natur Kosmetikum - www.manna.hu, www.mannamydlo.cz

Manufaktura - www.manufaktura.cz

Marble Hill (pouze přes internet) - www.marblehillonline.co.uk

Marks & Spencer - www.marks-and-spencer.cz

Method - www.methodhome.com

Milani - milanicosmetics.com

Montagne Jeunesse - www.montagnejeunesse.com

Mrs. Conn's Bath Day (pouze přes internet) - www.mrsconns.com

Nothing Nasty (pouze přes internet) - www.nothingnasty.com

Organix South Inc. (Thera Neem) - www.organixsouth.com

Patyka (pouze přes internet) - www.patyka.com

Paul Mitchell - www.paulmitchell.com, www.paulmitchell.cz

Raw Gaia - www.rawgaiabyjessica.com

Santaverde - www.santaverde.de

Seventh generation - www.seventhgeneration.com

Suma Foods (Triangle Wholefoods Collective Ltd; výrobky Ecoleaf) - www.suma.coop

The Body Shopwww.thebodyshop.com

Urban Decay - www.urbandecay.com

Urtekramwww.urtekram.cz

Yarok - www.yarokhair.com

Yes to (pouze přes internet) - www.yestocarrots.com

ZAO Essence of Nature - www.zaomakeup.com/en

Zde si můžete seznam stáhnout ve formátu pdf (verzi z ledna 2016).

Seznam obchodů, v nichž lze výrobky těchto značek zakoupit, naleznete na této stránce.

Seznam všech značek s HCS/HHPS naleznete na stránkách www.crueltyfreeinternational.org/leapingbunny.


Vytisknout stránku

Novinky

Pokusy na zvířatech v ČR v roce 2015

Ministerstvo zemědělství zveřejnilo informace o počtu a využití zvířat používaných k pokusným účelům v ČR za minulý rok. Přinášíme Vám tato čísla i porovnání s předchozími roky.

více

Aktualizovaný seznam obchodů s výrobky bez krutosti je tu!

Připravili jsme pro Vás aktualizovaný seznam obchodů, v nichž můžete zakoupit kosmetiku a čisticí prostředky netestované na zvířatech.

více

90 000 myší zabitých při krutém testování Botoxu

Členské organizace Evropské koalice za ukončení pokusů na zvířatech (ECEAE), která sdružuje přední evropské organizace na ochranu zvířat, pořádají již pátý ročník Celoevropského týdne akcí proti testování Botoxu na zvířatech.

více

»Archiv novinek

© Všechna práva vyhrazena - Netestováno na zvířatech

výroba webových stránek ANTstudio.cz