Cruelty-Free International ECEAE

Nacházíte se na: úvodní » Novinky » Blíží se Světový den laboratorních zvířat - podpořte nás!


Blíží se Světový den laboratorních zvířat - podpořte nás!

Blíží se 24. duben, který je Světovým dnem laboratorních zvířat. Podpořte naši kampaň!

Tak jako každý rok, i letos Svoboda zvířat u příležitosti Světového dne laboratorních zvířat připravuje několik aktivit, které mají za cíl informovat veřejnost o realitě pokusů na zvířatech a zase se o kousek přiblížit ke konečnému cíli, kterým je ukončení všech pokusů na zvířatech. V tomto roce jsme se rozhodli zaměřit na testování kosmetiky, neboť zákaz jejího testování na zvířatech bez výjimek, který měl začít platit od příštího roku, je nyní v ohrožení (Více informací). Je proto třeba o této skutečnosti co nejvíce informovat veřejnost a společně usilovat o zachování zákazu.

V úterý 24. 4. mezi 11. a 18. hodinou pořádáme na Náměstí Republiky v Praze informační stánek pro veřejnost. Na místě bude i několik dobrovolníků v maskách zvířat, kteří budou oslovovat kolemjdoucí a žádat je o podpis petice za zachování termínu zákazu testování kosmetiky na zvířatech.

Příští týden chceme k tomu tématu zahájit novou kampaň, která bude veřejnost informovat o situaci v oblasti testování kosmetiky a vyzývat k podpisu zmíněné petice. V rámci kampaně chceme vydat nový leták a umístit plakáty v prostředcích městské hromadné dopravy, aby se informace dostaly k široké veřejnosti.

Aby byla naše kampaň vidět, potřebujeme i Vaši pomoc. Podpořte prosím naši činnost jakýmkoli finančním prostředkem. Podpořit nás můžete několika způsoby:

1. Staňte se pravidelným dárcem
2. Věnujte nám jednorázový dar
3. Staňte se členem Svobody zvířat
4. Pošlete nám DMS

Pro naši kampaň jsou důležité i malé částky. Částky nad 1000,- Kč ročně jsou odečitatelné od základu daně, potvrzení Vám rádi zašleme. Děkujeme za Vaši pomoc!

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte Barboru Večlovou na emailu pokusy@svobodazvirat.cz.

Novinky

Popularita výrobků bez krutosti roste

Tisková zpráva Svobody zvířat vydaná u příležitosti Světového dne laboratorních zvířat

více

Klidné Vánoce a vše dobré do nového roku 2018

Děkujeme za Vaši podporu a pomoc v roce 2017. Přejeme klidné Vánoce a vše dobré do nového roku. Děkujeme, že s námi zůstanete a že budeme moci společně měnit život zvířat k lepšímu.

více

Klidné Vánoce a vše dobré do nového roku 2017

Děkujeme za Vaši podporu a pomoc v roce 2016. Přejeme klidné Vánoce a vše dobré do nového roku.

více

»Archiv novinek

© Všechna práva vyhrazena - Netestováno na zvířatech

výroba webových stránek ANTstudio.cz